Nalazite se ovdje: Početna > O nama > Djelatnici

Djelatnici

 

RAVNATELJ doc. dr. sc. Elvis Orbanić
 
I. ODJEL ZA SREĐIVANJE I OBRADU ARHIVSKOG GRADIVA
Biserka Budicin, voditelj odjela, viši arhivist, biserka.budicin(at)dapa.hr
Snježana Brbić, arhivist specijalist, snjezana.brbic(at)dapa.hr
Gordan Grzunov, viši arhivist, gordan.grzunov(at)dapa.hr
Hendi Hrelja, arhivist, hendi.hrelja(at)dapa.hr
Markus Leideck, viši arhivist, markus.leideck(at)dapa.hr
Jasna Mrkonjić, viši arhivist, jasna.mrkonjic(at)dapa.hr
Andrea Runko Babić, arhivist, andrea.runko.babic(at)dapa.hr
Jasna Vlahović, arhivski tehničar, jasna.vlahovic(at)dapa.hr 
Aleksandar Žigant, arhivist, aleksandar.zigant(at)dapa.hr
 
II. ODJEL ZA ZAŠTITU ARHIVSKOG I REGISTRATURNOG GRADIVA IZVAN ARHIVA
Karmen Markezić, voditelj odjela, viši arhivist, karmen.markezic(at)dapa.hr
Patricija Žužić, arhivist specijalist, patricija.zuzic(at)dapa.hr
 
III. ODJEL ZA DOKUMENTACIJSKO-INFORMACIJSKE POSLOVE S KNJIŽNICOM
Sebastijan Legović, voditelj odjela, viši arhivski tehničar specijalist, sebastijan.legovic(at)dapa.hr
Vedran Dukovski, arhivist, vedran.dukovski(at)dapa.hr
Iva Grdinić, arhivist, iva.grdinic(at)dapa.hr
Mladenka Hammer, viši knjižničar, mladenka.hammer(at)dapa.hr
Sandra Koroman Baf, arhivist, sandra.koroman.baf(at)dapa.hr

Maja Milovan, viši arhivist, maja.milovan(at)dapa.hr

 
IV. ODJEL ZA ZAŠTITU ARHIVSKOG GRADIVA, RESTAURACIJU I KONZERVACIJU
Aldo Prenc, voditelj odjela, viši restaurator tehničar, aldo.prenc(at)dapa.hr
Mirjana Gržetić, fotograf
Jakov Kmet, arhivski tehničar, jakov.kmet(at)dapa.hr
Sanja Šetić, viši restaurator tehničar, sanja.setic(at)dapa.hr
 
V. ODJEL ZA CRKVENO ARHIVSKO GRADIVO
Mirela Mrak, voditelj, viši upravni savjetnik, mirela.mrak(at)dapa.hr
 
VI. ODJEL ZA OPĆE POSLOVE
Jelena Livak, voditelj, viši stručni savjetnik, dapa(at)dapa.hr
Dragica Lakošeljac, manipulant-spremačica
Željko Legović, domar
Mirela Mrak, viši upravni savjetnik, mirela.mrak(at)dapa.hr
Mira Pekica, manipulant-spremačica
Ljiljana Zgrablić, računovodstveni referent, ljiljana.zgrablic(at)dapa.hr